zielona firma

Wspólnie chcemy budować przestrzeń dla przedsiębiorców i ludzi młodych otwartych i swiadomych wspólnej troski o środowisko naturalne. Wierzymy, że tylko takie podejście  pozwoli budować trwałe i realne zmiany.

W myśl tej zasady jednym z głównych tematów przewodnich Fundacji jest wzmocnienie postaw aktywności społecznej wśród przedsiębiorców i młodzieży z zakresu ekologii i zrównoważonego rozwoju.

Stworzony w ramach projektu portal zielonafirma.org.pl ma spełniać te założenia. Misją portalu jest potrzeba integracji przedsiębiorców odpowiedzialnych społecznie. Portal udostępnienia czytelnikom bazę wiedzy z zakresu ekologii, ochrony środowiska oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. To miejsce wyróżniające organizacje podejmujące wyzwania w kierunku zrównoważonego rozwoju. Portal stawia na wymianę dobrych praktyk i tworzenie przestrzeni dla organizacji odpowiedzialnych społecznie rozwijających swój potencjał w oparciu o środowisko naturalne.
Zielonafirma.org.pl jest platformą umożliwiającą wymianę informacji pomiędzy użytkownikami.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą odpowiedzialnym i wrażliwym na działania z zakresu ekologii. Jeśli Twój obiekt należy do obiektów certyfikowanych zachęcamy do wpisania się do naszej bazyfirm odpowiedzialnych społecznie.

Zobacz kto NAM ZAUFAŁ  i dołącz do nas wysyłając swoje zgłoszenie na adres mail: fundacja@feri.org.pl Podziel się z nami dobrymi praktykami. Warto wymieniać się wiedzą i doświadczeniem.