EVACOFundacja Edukacji Rozwoju i Innowacji powstała dzięki firmie rodzinnej EVACO działającej na polskm ryku od ponad 32 lat.

Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala jej budować ofertę odpowiadającą konkretnym potrzebom sektorów gastronomii, hotelarstwa i turystyki. EVACO w swojej działalności stale wspiera rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorców wiedząc, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie budować nasz wspólny kapitał. Firma w czasie wieloletniej działalności wyposażyła setki obiektów gastronomicznych o różnorodnym profilu: hotele, restauracje, stołówki, domy weselne, kawiarnie, cukiernie.

Znajomość branży HORECA pozwala firmie budować ofertę odpowiadającą na najbardziej aktualne potrzeby właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm z sektora turystyki. W odpowiedzi na potrzeby rynku firma rozwinęła dział szkoleń komercyjnych, których program budowany jest w odpowiedzi na potrzeby indywidualne klienta. Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci z małych środowisk, rozwój zawodowy różnych grup społecznych, wspieranie innowacyjnych metod nauczania to obok działalności komercyjnej główne cele rozwoju spółki.  

Powołanie Fundacji Edukacji Rozwoju i Innowacji pozwoli firmie w pełni realizować wyznaczone działania.

Więcej o fundatorze: www.evaco.pl