GRUDZIEŃ 2017 ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „ZDROWA DOJRZAŁOŚĆ 2”

Fundacja Edukacji Rozwoju i Innowacji buduje swój potencjał poprzez wykorzystanie wiedzy i umiejętności zespołu tworzącego Fundację. Realizacja projektów spełniających cele fundacji jest jednym z naszych głównych założeń. W obecnej chwili kończymy kolejny projekt skierowany do osób starszych: „Zdrowa Dojrzałość 2”

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „ZDROWA DOJRZAŁOŚĆ 2”
W grudniu 2017 roku z powodzeniem zakończyliśmy cykl warsztatów kulinarnych, spotkań tematycznych oraz warsztatów komputerowych w ramach projektu „Zdrowa Dojrzałość”.

Wszyscy Uczestnicy otrzymali dyplomy i uśmiechnięci z nową wiedzą, umiejętnościami mogą zacząć przygotowywać się do kulinarnej świątecznej przygody. Niezwykle cieszą nas wszystkie maile i miłe, ciepłe słowa podziękowań dotyczące warsztatów komputerowych. Okazało się, że nasz Pan Sebastian sprawdził się w swojej roli, a wiedza i umiejętności przekazane zostały niezwykle dobrze ocenione przez uczestników projektu.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w warsztatach! Mamy nadzieję, że nasz spotkania zapadną Państwu długo w pamięci. Nam już smutno, że to był ostatni raz. Mamy jednak nadzieję na wspólne nowe inicjatywy!

Trzymajcie kciuki – kolejny projekt składamy jeszcze w 2017!
Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Do zobaczenia.

Zespół Fundacji FERI


 

Zdrowa Dojrzałość 2

Zapraszamy w ramach projektu Zdrowa Dojrzałość 2 na bezpłatne warsztaty kucharskie, komputerowe oraz dietetyczne organizowane w okresie maj 2017 – listopad 2017 r. Projekt jest skierowany do osób zamieszkałych na  terenie Krakowa, powyżej 60+ roku życia.

Oferta składa się z:

  • warsztatów kulinarnych, na których będzie możliwość podszkolenia umiejętności gastronomicznych pod okiem doświadczonych Szefów Kuchni, którzy również pokażą jak przygotować zdrowe posiłki z produktów łatwo dostępnych dla każdego;
  • doradztwa  indywidualnego prowadzonego przez dietetyków, którzy opracują  odpowiednie programy żywieniowe  z przeprowadzonego wcześniej wywiadu z Uczestnikiem;
  • warsztatów komputerowych, pokazujących niebezpieczeństwo związane z korzystaniem z internetu, odróżnianiem informacji prawdziwych od fałszywych i wiele innych, ciekawych  tematów związanych z siecią.

 

Szczegółowa tematyka warsztatów kulinarnych i komputerowych:

1. Dieta Śródziemnomorska – poznanie piramidy diety śródziemnomorskiej, zasad jej stosowania
2. Polska kuchnia tradycyjna w lekkiej, nowoczesnej odsłonie – poznanie tajników połączenia kuchni „starej” z „nową”
3. Drugie śniadania i pożywne przekąski –   5 posiłków w naszym życiu – nowe wyzwanie
4. Warsztaty komputerowe – które pozwolą w łatwy sposób zrozumieć:

  • konto bankowe przez internet,
  • media społecznościowe czym są i jak z nich bezpiecznie korzystać,
  • świat blogów kulinarnych, receptur i pomysłów.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Dane kontaktowe:
e-mail: fundacja@feri.org.pl